Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για το Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα του Τμήματος φαρμακευτικής Α.Π.Θ. με τίτλο «Ανάπτυξη Φαρμάκων, Διαγνωστική και Θεραπευτική» με την ειδίκευση "ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ".

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η Συνέλευση του Τμ. Φαρμακευτικής, στη συνεδρίασή της αριθ. 589/8-7-2021, αποφάσισε την προκήρυξη του ΜΠΣ «Ανάπτυξη Φαρμάκων, Διαγνωστική και Θεραπευτική» με την ειδίκευση "ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ" για το ακαδ. έτος 2021-22, (θα τη βρείτε στα συνημμένα αρχεία)

ΣΗΜ.: Οι αιτήσεις κατατίθενται από 12/7/2021 έως 30/9/2021, ηλεκτρονικά (στο e-mail της Γραμματείας του Τμήματος info@pharm.auth.gr), ή ταχυδρομικά στην Διεύθυνση:

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης
Γραμματεία Τμήματος Φαρμακευτικής
4ος όροφος κτιρίου Φαρμακευτικής, Πληροφορικής και Βιολογίας
Γραφείο 406
Τμήμα Φαρμακευτικής
Πανεπιστημιούπολη, 54124, Θεσσαλονίκη

ή στη Γραμματεία του Τμ. Φαρμακευτικής, κατόπιν τηλεφωνικού ραντεβού στο τηλ 2310997633.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος Φαρμακευτικής